Poznajmy się

Kilka słów o mnie

Twój cel w zasięgu ręki

Poznajmy się!

Nazywam się Agata Szymańska-Stalmach. Jestem dietetykiem dyplomowanym z ponad 10 – letnim stażem pracy w zawodzie. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobyłam głównie na Wydziale Dietetyki krakowskiej Medycznej Szkoły oraz na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na Wydziale Technologii Żywności, będąc również stypendystką tej uczelni.

Umów wizytę
Twój cel w zasięgu ręki

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam również praktykując i pracując w kilku krakowskich szpitalach czy poradniach dietetycznych. Ostatnio pracowałam w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym, w którym dbałam o żywienie najmniejszych i najsłabszych pacjentów z oddziału Neonatologii z całej Polski i osób dorosłych z różnymi schorzeniami oraz udzielałam porad żywieniowych. Ponadto współpracowałam z Fundacją Odetty Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo”, będąc ekspertem do spraw żywienia kobiet w ciąży i noworodków. Uczestniczyłam i nadal uczestniczę w szkoleniach, aby aktualizować swój stan wiedzy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Twój cel w zasięgu ręki

Dieta w praktyce

Diety układane przeze mnie „szyte są na miarę”, indywidualnie dopasowane dla każdego. Zajmuję się pacjentem mieszkającym jeszcze w brzuchu po niemowlęta, dzieci, młodzież osoby dorosłe czy starsze. Zmodyfikuję dotychczasowe żywienie, na takie, które poprawi stan zdrowia, pomoże w uzyskaniu szczupłej sylwetki, czy poprawi aktywność fizyczną oraz samopoczucie.

Układając jadłospisy, głównie opieram się na naszych rodzimych produktach, które są dla nas najzdrowsze i ogólnie dostępne.

Pacjent otrzyma jadłospis z wytycznymi, listę zakupów oraz dostęp do aplikacji, przypominającej założenia diety i inne zalecenia dietetyka. Dzięki temu pacjent będzie bardziej zmotywowany do działania!

Umów wizytę